INSTRUMENTY NAGŁOŚNIENIE

SPRZĘT NAGŁOŚNIENIE INSTRUMENTY ZESPOŁU

Nagłośnienie Instrumenty Zespołu VENDER. Zespół posiada profesjonalny wysokiej jakości sprzęt nagłośnieniowy o mocy 1800 Watt (RMS) na stronę. Wykorzystujemy kolumny estradowe i końcówki mocy firmy : HAND BOX, DYNACORD.  Mikser firmy MACKIE. Klawisze firmy YAMAHA W7, ROLAND (G-800, E-30). Gitara bass firmy YAMAHA.  Mikrofony SHURE. Dysponując tak bogatym zestawem nagłośnieniowym uzyskujemy ciepły miękkie brzmienie basu i ostre wyraźne wysokie dźwięki. Do stworzenia odpowiedniego klimatu i atmosfery zespół używa oświetlenia scenicznego.

Wykorzystując takie nagłośnienie i oświetlenie możemy uzyskać muzykę o piękny miękkim basowym brzmieniu w ciepłym miłym klimacie oświetlenia. To wszystko nadaje imprezie niepowtarzalny charakter. Szacujemy, że nasz sprzęt nagłośnieniowy wystarcza spokojnie na duże imprezy powyżej 300-osób jak również na mniejsze bardziej kameralne. Nagłośnienie firmy HAND-BOX i DYNACORD to jedne z najlepszych, jest to wiodąca marka wśród nagłośnienia estradowego.

Nagłośnienie i Instrumenty to w obecnych czasach priorytetowa sprawą każdego zespołu muzycznego, a co za tym idzie i gwarancją dobrej jakości muzyki i udanej zabawy. Wszystko bowiem opiera się na elektronice i bardzo ważna jest jakość i soczystość dźwięku. Optymalne nagłośnienie to nie tylko wysokiej klasy urządzenia ale przede wszystkim zespół ludzi, którzy potrafią wykorzystać możliwości nowoczesnych systemów elektroakustycznych. Prezentując nasz sprzęt nagłośnieniowy i instrumenty jesteśmy pewni, że otrzymają Państwo niepowtarzalną jakość dźwięku i muzyki.

nagłośnienie Instrumenty