DZIAŁALNOŚĆ ZESPOŁU – ZAKRES USŁUG

Informacje działalność zespołu

O Nas – Informacje Działalność Zespołu

Zespół VENDER to grupa ambitnych i kreatywnych muzyków w składzie 3-osobowym. Pochodzimy z woj. Mazowieckiego (Warszawa i okolice). Istniejemy od kilku lat w jednym składzie, dzięki temu tworzymy doskonale zgraną grupę. Zdobyte doświadczenie pozwoliło nam uzyskać renomę w wielu miejscach naszego kraju i regionu. Zespół Muzyczny VENDER ma na swoim koncie setki odegranych wesel i imprez muzycznych.

Nasza Działalność

Polecamy swoje usługi muzyczne w obrębie całego KRAJU a w szczególności : WARSZAWA  BIAŁYSTOK  OLSZTYN SOKOŁÓW POD.  SIEDLCE  MIŃSK MAZ.  GRÓJEC  ŁÓDŹ, lecz bardzo chętnie wyjeżdżamy w dalsze trasy w odległe zakątki Polski, nie jest to dla nas problemem ponieważ posiadamy własnym i niezawodnym transport co pozwala nam dojechać w każde wskazane miejsce i na każdy umówiony termin. Główna siedziba Naszej Zespołu znajduje się w Warszawie.

Oferujemy

Oprawę muzyczną kierujemy głównie na przyjęcia weselne, imprezy muzyczne okolicznościowe jak również na koncerty dla szerszej grupy publiczności. Mając bogate doświadczenie zapewnimy dobór odpowiedniego repertuar do charakteru każdej imprezy. Utrzymujemy stały kontakt z publicznością i gośćmi bawiącymi się, co pozwala stworzyć niepowtarzalną atmosferę na każdym weselu lub imprezie. Podchodzimy poważnie do każdego zlecenia i przykładamy wiele starań aby każde spotkanie muzyczne w naszym wykonaniu wypadły jak najlepiej i pozostały na długo w pamięci bawiących się gości.

Doradzamy  Młodym Parom w kwestii organizacji wesela od strony muzycznej, zabaw, konkursów i zagospodarowania czasu na weselu. Przyjęcia i imprezy okolicznościowe prowadzimy w sposób konferansjerski według określonego planu i zasad, co pozwala dokładnie rozłożyć w czasie wszystkie atrakcje i zabawy. Podczas posiłków i gorących dań udostępniamy gościom muzykę relaksacyjną co stwarza odpowiedni klimat i nastrój.

Podchodzimy z ogromnym zaangażowaniem do każdego zlecenia, dlatego że muzyka jest naszą pasją, której oddajemy się niemal w każdej wolnej chwili. Zawsze podchodzimy z pełną powagą do zorganizowania oprawy muzycznej na każdym przyjęciu i imprezie. Jeżeli zależy Wam na zespole wyjątkowym, aby muzyka i zabawa na waszej imprezie była naprawdę na wysokim poziomie proponujemy Wam zaangażować do tego naszego zespołu.

Nasza Działalność

CO NAS WYRÓŻNIA

DLACZEGO MY

Nowoczesna oprawa muzyczna

Nowatorska oprawa muzyczna przyjęć weselnych i imprez muzycznych

Konferansjerska oprawa i prowadzenie

Impreza muzyczna wesele jest prowadzone według określonego planu i zasad

Indywidualny charakter imprezy

Każde wesele impreza ma niepowtarzany charakter i indywidualne podejście w prowadzeniu

Wysoka jakość i estetyka usług muzycznych

Najwyższa jakość prezentowanych utworów. Sprawdzone i niezawodne zabawy rodzinne

Sprawdź co nas wyróżnia spośród innych zespołów. Dlaczego większość imprez gramy z polecenia innych klientów. Stawiamy głównie na dobrą muzykę i wesołą zabawę. Imprezy prowadzimy koncertowo. Przekonaj się sam …

  • Podchodzimy profesjonalnie do każdego zlecenia
  • Jesteśmy elastyczni z wyborem repertuaru
  • Gramy prawdopodobnie najlepszą muzykę weselną
  • Oferujemy klientom konkurencyjne ceny
  • Prowadzimy wesele w sposób konferansjerski
  • Gramy każdą imprezę do końca na maxa

Program muzyczny przygotowywany przez nas na wesela opracowany jest w klimacie dyskotekowo-biesiadnym. Sprawdź jakie utwory muzyczne najbardziej rozkręcają gości weselnych. Repertuar jest sprawdzony i powstał na bazie doświadczeń